Pre usporiadanie detskej oslavy alebo teambuildingu využite naše AKCIOVÉ BALÍČKY, ktoré nájdete TU :)

Hudba je náš tromf
Naozaj veľký hudobný výber široko ďaleko!

V našej Laser Aréne nájdete najväčší počet hudobných skladieb, ktoré si môžete ku hre sami vybrať. Máme najväčší výber zo všetkých Arén v okolí!

Nižšie si môžete prejsť všetky naše ponúkané skladby a pustiť si aj krátke ukážky. Jedná sa o profesionálne zloženú a obľúbenú hudbu, špeciálne pre Laser Game!

QUEEN & FLASH GORDON

Píše sa rok 1980 a prichádzaaaa… FLASH, …AAAAA! Kto by nepoznal kultovú klasiku Flash Gordon – film pre, ktorý Queeni urobili celý hudobný soundtrack. My sme tieto dve legendy spojili do jedného unikátneho hudobného motívu, pri ktorom si zaručene budete spievať!

Tie najlepšie skladby od Queen v netradičnom modernom kabáte, zmiešané s klasickým Flashom Gordonom – to jednoducho musíte vyskúšať!

<

JAMES BOND 007

Vybavíte si z hlavy ústredný hudobný motív Jamesa Bonda? Tak teraz si ho skúste predstaviť v rytme drum n’ bass, pridajte Tinu Turner, Madonnu, Chrise Cornella a Adele, a získate koncentrovanú zmes adrenalínu a vycibreného štýlu, na ktorom sú všetky „bondovky“ založené.

RETRO GAMES

Osemdesiatkové retro totiž nikdy neznelo lepšie! Žiadny Michal David, žiadne céčka, trvalá na vlasoch alebo Tuzex. Len energetizujúci rytmus 80. rokov, pretransformovaný za použitia súčasných syntezátorových nástrojov.

To je nová vlna a vy sa budete skvele baviť!

THOR: RAGNAROK

Preneste sa Bifröstom do Arény za burácania boha blesku a zahrajte si pri tej najlepšej hudbe z nového super-hrdinského filmu Thor: Ragnarok.

Hru si užijete vrátane legendárneho Immigrant Songu od Led Zeppelin a nezabudli sme samozrejme ani na filmové hlášky.

Video trailer

TRON ORIGINAL

Dynamický a energický motív inšpirovaný filmom Tron: Legacy a preložený hudbou od francúzského dua Daft Punk.

Pokiaľ ste v našej Laser Aréne ešte nikdy neboli, potom sa jedná o najlepší režim, ktorým začať!

Video trailer

NEED FOR SPEED & FAST AND FURIOUS

Naozaj rýchly a našlapaný motív plný spálených pneumatík, vône benzínu a burácajúcich motorov! Pre všetkých fanúšikov filmovej klasiky doplnené o elektro hudbu z hernej série NFS.

Takže skontrolovať olej, tlak v pneumatikách, pripútať sa, nastaviť zrkadlá, zaradiť rýchlosť, uvoľniť ručnú brzdu … A IDEMEEEE!

Video trailer

STAR WARS

Kto by nepoznal slávny ústredný motív Hviezdnych vojen! Môžete sa tešiť naviac na kapelu z kantíny, súboj svetelných mečov alebo Darth Vaderov „Imperial March“ v doposiaľ nepoznanom znení!

Video trailer

RESIDENT EVIL

Pre potešenie vyznávačov tvrdších hudobných štýlov sme namixovali naozaj diabolskú kombináciu! Nie len Marylinom Mansonom je tento motív živý, ale metalový nárez je alfou i omegou.

Video trailer

ALIEN

Hudobný motív inšpirovaný legendárnou filmovou sci-fi režiséra Ridleyeho Scotta: Votrelec a Jamese Cameron-a: Votrelci.

Po sľubnom začiatku nasleduje temný a hororom nadupaný motív, ktorý vás prenesie na palubu vesmírnej lode tesne pred jej explóziou. Doporučujeme nie len milovníkom tohto kultového filmu.

Video trailer

MORTAL KOMBAT

Herná a filmová hudba inšpirovaná legendárnou akčnou hrou a nemenej známym kultovým filmom Mortal Kombat.

Rave hudba, basy, vrátane známeho Finish Him!

Video trailer

TRANSFORMERS & LINKIN PARK

Motív inšpirovaný filmovou trilógiou Transformers, kde čakajte techno-trancový nášup so štipkou dup-stepu, naviac obohatený o ústredné piesne kapely Linkin Park v špeciálnych, predĺžených mixoch!

Video trailer

Metal Gear Solid & Call of Duty

Ponorte sa doprostred vojny s našim úžasným vojnovým motívom. Dážď, blesky, zbrane, okolo lietajúce helikoptéry a do toho super bojová herná hudba!

Do hĺbky kosti pocítite všetky emócie, ktoré vojna vyvoláva, poznáte strach, vzrušenie, aj zármutok.


Video trailer

TERMINÁTOR

Kultová sci-fi legenda ožíva v našej Aréne! Tento hudobný motív je výberom toho najlepšie-ho z filmovej série Terminátor – drsná hudba plná filmových hlášok, ktorá vás pri hre poriadne nakopne :)

A možno vás po hre “Árny” príde aj poplácať po chrbte ;) Hasta la vista baby!

Video trailer

VIANOČNÝ ŠPECIÁL

Vianoce sú tu! Jedine s našim Vianočným špeciálom môžete okúsiť vianočnú atmosféru v ktorúkoľvek ročnú dobu.

Garantujeme, že si v aréne budete spievať! :-)

Video trailer

-->

MATRIX

Dokážete sa vyhnúť letiacej guľke? V našej aréne áno! Poriadne nabušený motív toho najlepšieho z triló-gie Matrix.

Filmové hlášky, zvukové efekty a legendárny soundtrack, všetko spojené v jednom unikátnom motíve!

Video trailer

MARVEL VS DC

Priali ste si niekedy stretnúť sa so Spider-Manom, Iron Manom, Batmanom alebo trebárs so Supermanom? S týmto našim akčným motívom ich budete mať takmer na dosah! Rýchla hudobná pecka, pri ktorej sa budete baviť!

Ozajstný nárez pre všetkých komiksových fanúšikov!

Video trailer

90's SERIAL HITS

Absolútna pecka a kráľ medzi hudobnými motívmi! Ak vás nenakopne tento motív, tak už žiadny! Dallas, Pobrežná hliadka, Pokémoni, Akty X, Power Rangers,… Skrátka to najlepšie z deväťdesiatkových seriálov.

Vráťte sa do dôb svojej mladosti a pusťte si ku hre svoj obľúbený seriál!


Video trailer

ROCKY & EXPENDABLES

Hudobný motív pre poriadnych chlapov! Plný tvrdej rockovej hudby, ktorá vás maximálne nakopne do hry. Nemajte so súperom ŽIADNE ZĽUTOVANIE a dajte mu tvrdý KNOCKOUT!

Video trailer