Pre usporiadanie detskej oslavy alebo teambuildingu využite naše AKCIOVÉ BALÍČKY, ktoré nájdete TU :)

Parkovanie zadarmo
Sme blízko centra, MHD, a s veľkým parkoviskom

Autom U nás zaparkujete zdarma priamo pri budove, máme veľké parkovisko, nachádza priamo u budovy Domino.

MHD – električkou, autobusom, vlakom Asi 5 minút chôdze je od nás zastávka MHD Hálkova. Keď vystúpite na zastávke (môžete ísť linkou číslo 6 alebo číslo 7), prejdete popod veľký nadzemný kruhový objazd Rondel (použijete podchod).Keď vyjdete z podchodu pôjdete cca 100 metrov rovno a ste u nás (na veľkej výškovej budove Domino uvidíte náš obrovský banner, ktorý vám prípadne ukáže aj smer cesty.

Pešo/bicyklom Nachádzame pár minút od centra mesta. Stačí sa vybrať od Auparku okolo Polície cez Hálkovu ulicu. Prídete k veľkému nadzemnému kruhovému objazdu Rondel, prejdete popod neho a ste u nás :) Nachádzame v budove DOMINO.

Vodná cesta Tak tu ešte nemáme! :-)

Najlepšie hodnotená Aréna v Žiline
Priemerné hodnotenie našimi návštevníkmi – 99 %

Dostali sme od našich hráčov zo všetkých Arén v našom kraji najvyššie hodnotenie – na Facebooku i Google. Naše aktuálne hodnotenie je 4.9 z 5.

Za 3 roky našej existencie sme nezískali ani jedno hodnotenie, ktoré je nižšie ako 60 %.

Najdetailnejšie výsledky z hry
Tu nemáme konkurenciu. Sme proste najlepší

Výsledky z hry sú prehľadné, detailné, v pútavej grafike, tématicky ladené podľa zvolenej hudby a to vrátane nového systému hodností hráčov podľa úspešnosti a dosiahnutého skóre.

Game zóna, kompletné zázemie

Máme parkovisko priamo pred budovou, kde zaparkujete zdarma, prezliekaciu kabínku s uzamykateľnými skrinkami pre našich hráčov.

Naviac u nás môžete využiť naväzujúce aktivity – sadnúť si po hre v našom bare, dať si Kofolu alebo pivko, chipsy, doplniť tekutiny alebo si zahrať na Playstation 4.

Naraz môže hrať až 11 hráčov
V jednej hre sa tak môžete stretnúť vo veľkom štýle

Poznáte ďalšie zábavné aktivity, kde si môže v jeden čas zahrať taký počet ľudí spolu? Laser Game je naviac pohybová aktivita, pri ktorej sa aj zapotíte. Nebojte, máme pre vás prichystané uteráčiky :-)

Pokiaľ chcete skúsiť niečo nové, pričom sa dobre pobavíte a zároveň aj zašportujete, Laser Game je ideálnou voľbou!

Chcete ďalších desať dôvodov?

Pozrite sa na čo všetko sa môžete tešiť v našej Aréne!