Pre usporiadanie detskej oslavy alebo teambuildingu využite naše AKCIOVÉ BALÍČKY, ktoré nájdete TU :)

Hrá u nás tretina všetkých škôl v Žiline
Pre školy máme špeciálnu cenu!

Keď si prídete zahrať s celou triedou, budete hrať za špeciálnu cenu! Zahrajte si jednu z najmodernejších a najzábavnejších športových hier súčasnosti.

Pre koho je ponuka určená

Za špeciálnu cenu 3,5€ / hráč si môžete zahrať, keď prídete s celou triedou (aj s učiteľom) v čase 7.00 - 14.00 hod. Je potrebné, aby vás bolo aspoň 20!

Treba však dohodnut rezerváciu telefonicky alebo mailom.

  • 3,5€ / hráč/ 1 hra
  • min. 20 študentov
  • v dobe od 7.00 - 14.00 hod

Kontakt

Sme na prvom poschodí objektu DOMINO, kúsok od železničnej stanice Záriečie a hlavného kruhového objazdu.

  • Kontaktujte nás na e-mailovej adrese info@gridlaserarena.sk. V e-maile na seba zanechajte telefonický kontakt, aby sme vás mohli skontaktovať
  • Alebo nám zavolajte na telefón +421 944 31 50 40

Ako to prebieha

Doporučujeme zarezervovať toľko hier, aby si každý mohol zahrať aspoň 3-4 hry. V jednej hre môže hrať max. 11 hráčov, pri skupinke 20 žiakov teda doporučujeme zarezervovať aspoň 4-6 hier, aby sa hráči prestriedali a každý žiak si zahral aspoň 3×. Jedna hra trvá 15 minút.

Príklady, ako skupinky žiakov rozdeliť, nájdete na stránke Ako naplánovať hry. Všetky nastavenia hry a rozdelenia hráčov si zvolíte až priamo na mieste, po vašom príchode do Arény.

Cena

Platí sa za každého hráča, tj. v prípade škôl máme špeciálnu cenu 3,5€ / hráč za jednu hru (štandardná cena je 5€ , respektíve 4,5€ pri študentovi).

Pokiaľ teda žiak odohrá 3 hry, zaplatí 11,5€ .

Doporučujeme si prejsť Ako sa pripraviť na hru, a taktiež Pravidlá hry.