Pre usporiadanie detskej oslavy alebo teambuildingu využite naše AKCIOVÉ BALÍČKY, ktoré nájdete TU :)

Tie nejlepšie hry pre hranie s kamarátmi

V našej hernej Playstation 4 Game Zóne nájdete ako aj herné klasiky, tak aj najnovšie herné šupy.

Máme vždy poslednú verziu futbalovej FIFY, najvyššiu verziu arkádoviek Mortal Kombat alebo UFC a herné legendy ako Crash Bandicoot, NHL alebo Little Big Planet 3. A veľa ďalších herných vychytávok!

FIFA 17

FIFA 17 zmazáva rozdiely medzi virtuálnym a skutočným svetom. Tešiť sa môžete na autentických futbalistov, tímy i úžasnú atmosféru na štadiónoch. Naviac sa do série FIFA vracia aj český klub AC Sparta Praha.

FIFA 17 predstavuje technológiu Real Player Motion, úplne nový systém animácie, ktorý prináša novú úroveň odozvy a hráčskej osobnosti – Cristiano Ronaldo a ostatní špičkoví hráči sa teraz chovajú a pohybujú presne ako v reálnom svete. Ide o najväčší krok na poli inovácií herného systému v histórii série.

Crash Bandicoot

Zahraj si za Crasha alebo jeho sestričku Coco a prehopkaj, prerotuj a na motorke prejdi tri strelené dobrodružstvá, v ktorých sa stretneš prakticky so všetkým: od rozprávajúcich hodín až po šialené vodné prúdy. Všetko to budeš robiť, aby si zachránil svet pred silami zla.

Znovu si užívajte tri najdokonalejšie dobrodružstvá v celej histórii PlayStation, plne prepracované pre najnovšiu generáciu.

Mortal Kombat XL

Najznámejšia bojová séria vstupuje do novej generácie. Mortal Kombat X prináša netradičný filmový štýl s novou hrateľnosťou a ešte brutálnejšími chvatmi.

Mortal Kombat XL je definitívna verzia luxusnej bojovej hry, ktorá obsahuje všetky vydané rozšírenia a hlavne povestnú kolekciu bonusových postáv. V ich čele stojí neprekonateľný Predátor a jeho luxusné smrtiace údery. Mortal Kombat je skrátka boj na život a na smrť, žiadne kamarátstva neexistujú. Aj preto sú finálne údery skutočne drsné a zároveň luxusne spracované.

NHL 17

Podmaňte si ľad vďaka komplexnému ovládaniu autenticky reagujúcich brankárov, úplne novému poňatiu súbojov pred bránkou v útočnej i v obrannej tretine a vylepšenému systému kolíznej fyziky. Jednoducho ten najlepší herný hokejový zážitok.

Vďaka prepracovanému systému reflexných zákrokov brankárov vyhodnotí svoje postavenie, uhol a gólovú situáciu ešte pred prevedením svojho zákroku. Nové snímanie pohybu pomáha okopírovať technické pohyby brankárov, ktoré prispejú k dôveryhodnosti ich chovania a schopnosti využiť ich fyzické proporcie pri vykonávaní reflexných zákrokov.

UFC 2

EA SPORTS UFC 2 prináša vylepšené animácie aj ztvárnenie postáv, úplne nový systém Knockout Physics a autentické herné prvky, vďaka ktorým budú súboje pôsobiť realisticky a vierohodne.

Prekvapte súperov z klinča letmou pákou na ruku alebo rýchlym prechodom na hák päty. Pridaním rôznych úderov a zakončovacích chvatov sa zápasy v EA SPORTS UFC 2 posúvajú na novú úroveň.

Little Big Planet 3

Sackboy je späť a tentokrát prichádza s novými hrateľnými priateľmi v úplne novom ručne vyrobenom dobrodružstve.

Po prvýkrát v sérii práve hra Little Big Planet 3 prináša tri úplne nové hrateľné postavy Toggle, OddSock a Swoop, z ktorých každá má svoje vlastné jedinečné schopnosti a osobnosť.

Verzia pre PlayStation 4 ponúka viac funkcií, vylepšenú hrateľnosť a grafickú vernosť so štvornásobným rozlíšením vzoru textúr a pridanou hĺbkou v plnom HD rozlíšení 1080p.

Need for Speed: Rivals

Vitajte v Redview County, meste, v uliciach ktorého dochádza k nepretržitým naháňačkám medzi policajtmi a pouličnými pretekármi.

Všetci jazdci sú vlci samotári a hľadia len sami na sebe. Sedia za volantmi až nebezpečne rýchlych a obratných vozidiel , ako stvorených pre divoké preteky a impozantné naháňačky.

Vyšperkujte svoje vozidlá pomocou najnovších vylepšení a technológií a dodajte im punc svojej osobnosti. Na výber máte nepreberné množstvo rôznych podôb diskov, polepov, lakov, originálnych poznávacích značiek a grafík.

Batman: Arkham Knight

Scarecrow sa vracia, aby zjednotil super zločincov z Gotham City a zničil Batman raz a navždy.

Prežite kompletný Batman zážitok , v ktorom Temný Rytier vstupuje do záverečnej kapitoly Arkham trilógie.

Batmobile sa predstavuje v úplne novom a originálnom dizajne s výrazným vizuálnym vzhľadomAko vyzerá naša Laser Aréna a celým radom palubných high-tech zariadení.

-->