Hudba

DNES OTVORENÉ: 12:00 - 23:00

Posledné novinky z Arény:

VYLEPŠENÁ ARÉNA!

Otvorili sme novú, ešte lepšiu Grid Laser Arénu. Nové pohyblivé prekážky, Eagle Eye, vylepšené vesty, UV plastové bunkre, nové fotky hráčov z hry, to proste musíte vyskúšať! :)
—  16. 2. 2018

LIVE STREAM z Arény SO ZVUKOM!

LIVE PRENOS z arény beží už aj SO ZVUKOM. Všetky hlášky hráčov pri hre a hudbu si teraz vychutnáte už aj na našom streame a v aréne na Full HD televízii.
—  14. 11. 2017

ULTRA SWAT mód!

Nový mód, ktorý sa hrá v čierno - čiernej tme bez akéhokoľvek svetla, teda bez GridPodu a bez Recognizeru a bez žiadnych superschopností! Náš doposiaľ najreálnejší a najstrašidelnejší mód arény!
—  28. 10. 2017

ONLINE LIVE STREAM z Arény!

Spustili sme priamy prenos z arény aj na našom webe! :) Záleží nám aby sme boli v prvej lige a vždy o krok vpred pred ostatnými arénami a preto sme ako PRVÝ v rámci Česka a Slovenska spustili náš Live Stream! LIVE STREAM spustíte ->TU<- (Pre spustenie Streamu musíte mať nainštalovaný VLC Player alebo Media Player Classic.)
—  10. 10. 2017

Hudobné prostredie

Výber hudby je jedným z našich triumfov. Ponúkame niekoľko profesionálnych hudobných motívov, ktoré naviac neustále rozširujeme.

Je len na vás, ktoré hudobné prostredie si vyberiete. Pri svojich hrách môžete všetky hudobné doprovody prestriedať a vyskúšať tak všetky.

Sledujte náš YouTuBe kanál, kde máme všetky video ukážky našich hudobných motívov.

Alien

Prenesiete sa na palubu vesmírnej lode, ktorú ovládli votrelci. Musíte sa evakuovať a svoju loď zničiť! Kto sa bojí, nesmie do arény!

MetalGearSolid & Call of Duty

Ocitnete sa uprostred bojového poľa s naším úžasným vojnovým motívom. Dážď, blesky, zbrane, okolo lietajúce helikoptéry a do toho super bojová hudba! Nič pre krehké povahy, tentoraz je to vojna!

Vianočný špeciál

Vianočný nadupaný motív plný toho najlepšieho z vianočných pesničiek! Špeciálny hudobný motív, ktorý zahreje a navodí pohodu a který hráme len vo vianočnom období.

Matrix

Kultový film ožíva v našej aréne! Zvuky letiacich guliek, rýchle autá, bojové umenie...skrátka poriadne nadupaný motív plný toho najlepšieho z trilógie Matrix.

Rocky & The Expendables

Hudobný motív pre skutočných chlapov, plný poriadnej rockovej muziky, ktorá vás maximálne nabudí do hry! Nemajte so súperom ŽIADNE ZĽUTOVANIE a dajte mu tvrdý KNOCKOUT!

Marvel vs DC

Super nadupaný hudobný motív, so všetkými superhrdinami ktorých poznáte. Motív, pri ktorom sa budete baviť.

Terminator

Hudobný motív inšpirovaný kultovou sci-fi kliskou, temný a akčný, obohatený o filmové hlášky. Motív, který nie je len tak do počtu!

Tron Original

Hudba inšpirovaná dizajnovým skvostom a kultovým filmom. Vyšperkovaná hudba od francúzkeho dua DAFT PUNK. 15 minut štýlovej zábavy, ktorú inde nenájdete.

Need for Speed & Fast and Furious

Hudba inšpirovaná legendárnou závodnou hrou Need for Speed a nemenej legendárnou filmovou sériou Fast and Furious.

Transformers & Linkin Park

Motív inšpirovaný filmovou trilógiou Transformers, kde čakajte techno-trancový nášup s trochou dup-stepu, navyše obohatený o ústredné piesne kapely Linkin Park v špeciálnych, predĺžených mixoch!

Star Wars

Kto by nepoznal slávny ústredný motív Hviezdnych vojen! Môžete sa tešiť naviac na kapelu z kantíny, súboj svetelných mečov alebo DarthVaderov „ImperialMarch“ v dosiaľ nepoznanom znení!

Mortal Kombat

Herná i filmová hudba inšpirovaná legendárnou akčnou hrou a nemenej známym kultovým snímkom MortalKombat. Rave hudba, basy, vrátane známeho FinishHim!

Resident Evil

Pre radosť vyznávačov tvrdších hudobných štýlov sme namixovali vskutku diabolskú kombináciu! Nielen Marilinom Mansonom je „živý“ tento motív, kde metalový masaker je alfou i omegou.

90's Serial Hits

Špeciálny a veľmi obľúbený retro hudobný motív inšpirovaný seriálmi 90. rokov. Pokémoni, Pobrežná hliadka, KnightRider, X-files, Strážci vesmíru alebo Ninja korytnačky…

Rezervujte si svoju hru