Herné módy

DNES OTVORENÉ: 12:00 - 23:00

Posledné novinky z Arény:

VYLEPŠENÁ ARÉNA!

Otvorili sme novú, ešte lepšiu Grid Laser Arénu. Nové pohyblivé prekážky, Eagle Eye, vylepšené vesty, UV plastové bunkre, nové fotky hráčov z hry, to proste musíte vyskúšať! :)
—  16. 2. 2018

LIVE STREAM z Arény SO ZVUKOM!

LIVE PRENOS z arény beží už aj SO ZVUKOM. Všetky hlášky hráčov pri hre a hudbu si teraz vychutnáte už aj na našom streame a v aréne na Full HD televízii.
—  14. 11. 2017

ULTRA SWAT mód!

Nový mód, ktorý sa hrá v čierno - čiernej tme bez akéhokoľvek svetla, teda bez GridPodu a bez Recognizeru a bez žiadnych superschopností! Náš doposiaľ najreálnejší a najstrašidelnejší mód arény!
—  28. 10. 2017

ONLINE LIVE STREAM z Arény!

Spustili sme priamy prenos z arény aj na našom webe! :) Záleží nám aby sme boli v prvej lige a vždy o krok vpred pred ostatnými arénami a preto sme ako PRVÝ v rámci Česka a Slovenska spustili náš Live Stream! LIVE STREAM spustíte ->TU<- (Pre spustenie Streamu musíte mať nainštalovaný VLC Player alebo Media Player Classic.)
—  10. 10. 2017

Zábava nekončí po prvej hre

Je len na vás, ako sa pred hrou rozdelíte. Vybrať si môžete z niekoľkých herných módov, a ďalšie nové pripravujeme.

Deathmatch — Všetci proti všetkým

V hernom móde Všetci proti všetkým hrá každý hráč sám za seba. Cieľom hry je čo najviac krát zasiahnuť ostatných hráčov a vyhráva hráč s najväčším počtom získaných bodov.

Ideálny herný mód pri nižšom počte hráčov, hrať môže až 11 hráčov v jednej hre.

Tímová hra

Pri Tímovej hre sa môžete rozdeliť až na 6 tímov, ktoré v Aréne súťažia proti sebe. Cieľom hry je čo najviac krát zasiahnuť hráčov ostatných tímov. Vyhráva najlepší tímnajlepší hráč zo všetkých tímov.

Rozdeliť do tímov sa môžete rovnomerne (napr. do troch tímov 3 vs 3 vs 3) alebo podľa skúseností jednotlivých hráčov v tímoch. Slabší hráči sa môžu spojiť v jednu väčšiu skupinku a silnejší hráči môžu vytvoriť menej početný tím, alebo dokonca hrať len sami za seba.

SWAT mód — Deathmatch/Tímová hra

Odkiaľ zaútočí nepriateľ? Máte pokryté celé palebné pole? Dokážete rozoznať priateľa od nepriateľa? A kto vám kryje chrbát? Vžite sa do misie trénovanej zásahovej jednotky SWAT!  TMA.  Tlkot srdca prehlušuje dunenie basov v aréne. A jediný zdroj svetla máte vo svojich rukách - ZBRAŇ! Tímová spolupráca, nutnosť synchronizácie postupu arénou,  rýchle reflexy  a schopnosť sa rozhodovať behom jedinej sekundy! Či už v deathmatchi alebo v tímovej hre.

ULTRA SWAT mód — Deathmatch/Tímová hra

Mód, ktorý sa hrá v čierno - čiernej tme bez akéhokoľvek svetla, teda bez GridPodu a bez Recognizeru a bez žiadnych superschopností! Je to len vaša vesta, ktorá preblikne raz za 2 sekundy a vaša zbraň s baterkou, ktorú je nutnosť používať aby ste videli na cestu a rozoznali svojich spoluhráčov! Náš doposiaľ najreálnejší a najstrašidelnejší mód arény! Odporúčame si ho zahrať s našim bonusom Extra hmlou a motívom Resident Evil alebo Alien.

Kto prežije — Deathmatch/Tímová hra

Obmedzený počet nábojov aj životov, pomalšie tempo, taktická hra, bonus za presnú streľbu a hlavne NOVÁ ZÁKLADŇA ARÉNY s názvom POWERPOD, ktorá musí byť dobíjaná a ničená aby ste dokázali prežiť a eliminovali svojich súperov! KTO PREŽIJE?

Pripravujeme: Základne

Sledujte náš facebook pre ďalšie novinky.

Pre pokročilých hráčov

Skúsení hráči si môžu zapnúť Laserový guľomet, kedy pri stisnutí spúšte zbraň vystrelí hneď 3x alebo si vybrať náš bonus Naozaj veľa hmly. V tímovej hre si potom môžete aktivovať Friendly Fire, teda streľbu do vlastných radov.

Nastaviť si môžete tiež  obmedzený počet nábojov alebo životov! Množstvo si nastavíte čisto podľa seba. Po vyčerpaní nábojov hráč zostáva v aréne a musí sa už len kryť, aby stratil čo najmenej bodov. Ak vám však dôjdu životy, vaša vesta zahlási Game over a vy opúšťate arénu. Vyskúšajte ak si trúfate!

Rezervujte si svoju hru