O Aréne

DNES OTVORENÉ: 12:00 - 23:00

Posledné novinky z Arény:

VYLEPŠENÁ ARÉNA!

Otvorili sme novú, ešte lepšiu Grid Laser Arénu. Nové pohyblivé prekážky, Eagle Eye, vylepšené vesty, UV plastové bunkre, nové fotky hráčov z hry, to proste musíte vyskúšať! :)
—  16. 2. 2018

LIVE STREAM z Arény SO ZVUKOM!

LIVE PRENOS z arény beží už aj SO ZVUKOM. Všetky hlášky hráčov pri hre a hudbu si teraz vychutnáte už aj na našom streame a v aréne na Full HD televízii.
—  14. 11. 2017

ULTRA SWAT mód!

Nový mód, ktorý sa hrá v čierno - čiernej tme bez akéhokoľvek svetla, teda bez GridPodu a bez Recognizeru a bez žiadnych superschopností! Náš doposiaľ najreálnejší a najstrašidelnejší mód arény!
—  28. 10. 2017

ONLINE LIVE STREAM z Arény!

Spustili sme priamy prenos z arény aj na našom webe! :) Záleží nám aby sme boli v prvej lige a vždy o krok vpred pred ostatnými arénami a preto sme ako PRVÝ v rámci Česka a Slovenska spustili náš Live Stream! LIVE STREAM spustíte ->TU<- (Pre spustenie Streamu musíte mať nainštalovaný VLC Player alebo Media Player Classic.)
—  10. 10. 2017

Laser Aréna s najnovším vybavením a exkluzívnymi možnosťami

Našu Arénu sme navrhli do posledného detailu — od perfektne umiestnených prekážok, najnovšej technológie a vybavenia, až po exkluzívne herné možnosti, s ktorými u nás hráči prídu do styku.

V našej Laser Aréne tak nájdete ako dokonalé miesta pre úkryty, tak aj väčšie, odhalené priestory pre skutočne arkádovú strieľačku, a zároveň aj miesta na odpočinkové (alebo taktické) kempovanie :-).

Úžasné hudobné motívy

Máme najlepší výber profesionálnych hudobných motívov na Slovensku, ktoré boli vytvorené zvlášť pre Laser Game. Hudobné motívy sú inšpirované hudbou, ktorú poznáte.

Naše hudobné motívy neustále rozširujeme, takže sa u nás nebudete nikdy nudiť. Keď prídete, bude pre vás pripravený ďalší nový hudobný motív.

Prehľad hudobných motívov

Zvuk si u nás celkom určite naplno vychutnáte. Po celej Aréne máme rozmiestnených neuveriteľných 42 reproduktorov a dva výkonné subwoofery. Táto špeciálna a profesionálna audio aparatúra bola navrhnutá špeciálne pre našu Laser Arénu a ponúka neuveriteľný výkon a vynikajúci hudobný podmaz. Na ničom sme nešetrili :-).

Každý reproduktor v Aréne obsahuje 3 samostatné membrány: dva stredové a jeden výškový. Celkový počet zvukových membrán tak dosahuje šialených a diabolských 66!

Rozmanité herné módy

Zahrať si môžete Deathmatch — teda štandardnú arkádovku v režime všetci proti všetkým, kedy nemáte žiadnych spoluhráčov, žiadnych tímových kolegov ani nikoho, kto vám bude chrániť chrbát. Ste sami proti všetkým ostatným a hráte len za seba.

Pokiaľ vás omrzí klasická arkádovka, sú tu Tímové hry. Rozdeliť sa môžete hneď do niekoľkých tímov, kedy každý tím háji svoju farbu. Spolupracujete, kryjete si chrbát, bránite svoje pozície a spoločne so spoluhráčmi musíte rozdrviť nepriateľské tímy. Tímové hry sú veľmi variabilné.

NOVÝ MÓD ARÉNY! KTO PREŽIJE! Úplne nová taktika hry, viac rozmýšľania, väčšia pozornosť a obozretnosť, ale hlavne NOVÁ ZÁKLADŇA ARÉNY s názvom POWERPOD, ktorá musí byť dobíjaná a ničená aby ste dokázali prežiť a eliminovali svojich súperov!

Herné módy v Aréne

Holografické zrkadlá

Vďaka našim holografickým zrkadlám môžete odhaliť pozíciu kemperov, takticky sa pohybovať v aréne, prekvapiť svojich nepriateľov a hlavne strieľať do INÝCH ČASTÍ ARÉNY ako v ktorých sa nachádzate! Sme prvá aréna na Slovensku, ktorá tieto zrkadlá má! 

Laserový lúč sa od týchto zrkadiel prenáša a pokračuje skrz. Takže ak zamierite na hráča, ktorého vidíte v našom holografickom zrkadle, môžete ho trafiť!

Tajná hmla

Celý priestor Arény je kompletne zahmlený a pripravený pre vašu hru. Viditeľnosť tak akurát, ale na druhý koniec nedohliadnete. V Aréne máme niekoľko profesionálnych výrobníkov hmly, ktoré dokreslia úžasnú atmosféru, ktorú Laser Game ponúka.

A ako špeciálny bonus pre fanúšikov hororových filmov a všetkých, ktorí sa radi boja, ponúkame extra bonus „Naozaj veľa hmly“. Aréna sa celá zaplní hmlou, viditeľnosť sa zníži na jeden až dva metre a vy vidíte len vašu zbraň a prekážku, ktorá je až tesne pri vás. Musíte spomaliť svoj krok a doslova hľadať súpera ukrytého v hustej hmle Arény. Skutočná bomba pre skutočných majstrov! :-)

GridPod — zlé, červené oko Arény

GridPod je špeciálny interaktívny prvok v Aréne, ktorý má na svedomí niekoľko životov našich hráčov v Aréne. Samozrejme len v rámci výsledného skóre :-).

GridPod hľadá v Aréne hráčov a pokiaľ nejakého nekrytého nájde, zastrelí ho. Pokiaľ je však sám zasiahnutý hráčmi, poskytne im jednu zo superschopností: neviditeľnosť, alebo špiónsky mód.

Ak dostanete neviditeľnosť, vaša vesta zhasne a v temnej, hmlou naplnenej Aréne ste prakticky neviditeľný. Protihráči dostávajú zásahy a nechápu odkiaľ sa berú. V špiónskom móde sa prefarbíte do farby tímu protihráčov a navonok tak pôsobíte, ako by ste boli v ich tíme. Ale vy nie ste! Excelentná príležitosť dostať sa dovnútra nepriateľského tímu a všetkých ich postrieľať :-).

Ako to u nás vyzerá: Galéria

Špeciálna prekážka Recognizer

Recognizer je špeciálny typ žiariacej prekážky, ktorá okolo seba eliminuje farebnosť. Ak sa teda pohybujete alebo dokonca strieľate okolo tejto prekážky, je ťažké rozoznať, za aký tím bojujete — a či ste teda spoluhráč alebo nepriateľ. Unikátna možnosť na dokonalé krytie.

Šatne, sprchy, Wifi, parkovanie…

Máme oddelené a priestorné šatne, v ktorých sú uzamykateľné skrinky a kto chce, môže využiť aj sprchy. Občerstviť sa môžete pri našom bare a rýchlu WiFi pre našich hráčov máme tiež. Samozrejmosťou je aj parkovanie zdarma priamo pri budove. Sme pripravení na všetko! :-)

Rezervujte si svoju hru